[(239+6)+1].[567+3] MIKSTURY Z MINIATUR (MZM): do przodu(28/366).

Warto pamiętać, że regeneracja nie ma być kolejnym projektem odpoczynku. W czasach gdy wszystko jest modelem, draftem, szkicem, projektem właśnie. Nie, nie projekcją. Wyszkolenie, czy tresura do takiego reaktywnego działania przenosimy ją na inne poletka działań, i nie działań. Łatwo powiedzieć, trudno zrobić, co zrobić. Zobaczyć pełen pejzaż. Przynajmniej spróbować. |Tam gdzie jesteś.

(Dla chętnych, warto sięgnąć po płytę, o której kiedyś wspominałam).[źródło nagrania].

Możesz zapytać Siebie gdzie i kiedy najlepiej jest Ci ze Sobą samym, samą? Do popychania życia na przód nie wystarczy siła woli. O czym także wspominałam. Czy umiesz rozpoznać swoją przyjemność? Gdzie możesz budować na wytchnieniu. I co to dla Ciebie znaczy? A jeśli nie pójdziesz do przodu to co?

2 myśli na temat “[(239+6)+1].[567+3] MIKSTURY Z MINIATUR (MZM): do przodu(28/366).

 1. Iście do przodu dla każdego może znaczyć coś innego. Ba, dla tej samej osoby, ale w innej fazie życia, też. Ja czasem uznaję, że poszedłem do przodu, kiedy uda mi się wyłuskać z pędu dnia codziennego fasolkę świętego spokoju i na ten przykład poczytać książkę z dala od ekranów, albo przedreptać kawałek zielonego noga za nogą, z pustą na chwilę głową.

  Hiromi zdecydowanie do przodu, z każdej strony. Słucham jej od dobrych dwóch albo i trzech miesięcy i przestać nie mogę. Coś niesamowitego.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Oczywiście, chociażby przez to, że obrastając w lata, mamy szansę bardziej siebie poznać, czy stworzyć, w dobrym tego słowa znaczeniu. Zmieniają się też role społeczne, w które wchodzimy. Z innej półki, to motywacja rodzi się z odpoczynku plus robienia sobie dobrze grając w zielone na przykład, i czytając jakiś przekład, czy od czasu do czasu poLemizować :-).
   Myślałam, że z Hiromi znacie się już dobrych kilka lat, pisałam o niej na blogu gdzieś tam i myślałam, że skomentowałeś – warto niemniej się chociaż zapoznać.

   Polubione przez 1 osoba

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s