[567+3]. MIKSTURY Z MINIATUR (MZM): Statek(15/365).

Panuje teraz moda by traktować problemy jak wyzwania, jednakże jest to niebezpieczne. I częstokroć nieadekwatne rzecz ujmując, nie o tym. Odkładając na book amerykańską szkołę pozytywnego niemyślenia.

Zobacz co wynajdujesz. Co wyjmujesz z kieszeni bądź kapelusza. Dzisiaj. Wybierz jedną rzecz. Jedną w jednej chwili. Nie zastanawiaj się kim jesteś, tylko bądź. I nie chodzi mi o medytacyjno mistyczno inne sytuacje, które nakazują się zlewać z otoczeniem, albo stosować śpiewane inwokacje.

Wynajduję teraz to, że powtarzającej się niewygodnie sytuacji mogę sobie dać sobie teraz to na co zasługiwałam, czy potrzebowałam wtedy. Taka sytuacja remontowa. Uczę się, dzień po dniu emocjonalnej otwartości chęci dostrzegania, ale także bycia dostrzeżoną, również przez Siebie. I to na początku. I daję sobie pozwolenie by moje potrzeby były zaspokojone- przeze mnie. Kołacze mi się po neuronaliach. Noszę w kieszeniach światy wewnętrzne i całkiem zewnętrzne. Pogody ducha. I geometrie znaczeń i zmęczeń. Buduję statek.

J a k w y g l ą d a d z i s i a j ś w i a t?

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s