[562]. Nad i. I(kropka).

Uruchomić w sobie życie, zanim zmarszczka czasu przejdzie w bruzdę wspomnienia. Proch zapomnienia, który nigdy nie wystrzeli zdaniem, obrazem, głosem, gestem. Zapamiętaniem w radości nie, rachunkiem z zapamiętania w zapamiętaniu. Prze-ni-coś-ć na każdy atom ciała nie błogo sławię bezruchu siedząc na brzegu ławki w dużym ciasnym mieście mieszcząc się na stylu dotyku przypominam (sobie), że przeciętny gatunek istnieje tylko chwilę, która potrzebna jest na zmrożenie (może trzeciego?) oka, około czterech milionów lat- ledwie mgnienie, a ludzkie życie, to z serii długich (i (nie koniecznie) szczęśliwych, albo nieszczęsnych) przebiegów składa się z 650 000… godzin.

Proszę Państwa Proton.

Część atomu, tak wielka, że w małej kropce, tej nad i znajduje się ich około 500 000 000 000 z powodzeniem można porównać tę liczbę z następną z brzegu, liczbą sekund, które mieści pół miliona lat. Klatka piersiowa rozszerza się ku górze, zwężając ku dołowi żeber, jeszcze jeden głębszy. Oddech. I jescze jeden, na drugą nóżkę! Wszak prze i po i na odgrywa dużą rolę w równo-wadzę człowieka… Orkiestra mgnień szelest brzmień, (u)cichł uciekł ciurkiem z kropli z łzy nad i.

Uruchomić w sobie życie na jedno czułe spojrzenie, zdanie, które poniesie podnosząc nastrój, zrobić miejsce na obecność.

2 myśli na temat “[562]. Nad i. I(kropka).

    1. Hej Qbuś.
      #boŚwiatJestCiekawy. Z innej dziedziny, dzięki pomiarom gps wiemy, że Ameryka Północna i Europa wzajemnie się oddalają od siebie (cóż to nie nowość) ale z taką prędkością z jaką… Rosną paznokcie u Człowieka…

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s