[559]. Się tłoczy to czy to się toczy to tam to znam, znam mniemam, że mam, a ,może mnożę nie mam.

Daleko z bliska się tłoczy, życie wylewa się io toczy, toczy trzęsie i tupta przed oczy przez uszy pogniecie poruszy pokruszy. Znam piątki po piątej tłok, znak stop[-klatka] dziki pęd nie zagadka a z gąszczu przeczekań wylewa się pośpiech i wytchnienie znad kroków z prac nie tylko syzyfowych, przestanków na przystankach, wyczekiwanie na pkp, pks, i tram do tamtego tam i dalej jeszcze, dalej niż w tekście zmieszczę. To organoleptycznie znam wyczekiwanie nie statyczne, a statystyczne. Słońce tam tak samo wschodzi zachodząc nad niejedną głową.

Z sytuacji wyciągać naukę. Każdej. Nie rozmijać, nie rozdrabniać, nie rozmieniać się na drobne, i tego typu sytuacje podobne.

***

Nie czytam, nie piszę. Naparstek czasu potrzebuję by przemeblować swój rytm i rym i zagościć w nim, rozłożyć swoje mapy, znaki zapytania, (nie)pewniki, zaciekawienia, zainteresowania i zagubienia, i -oczywiście- kubek z jawą, kawą i cytacikiem. Iy ciągnie ciągniem niewymiennie dalszym, dal. dal, dalszym. szym, szy mm, szzzy. Psyt. Niedosyt. Się tłoczy to czy to się toczy to tam to znam, znam mniemam, że mam, a ,może mnożę „nie mam”.

dzisiaj światowy dzień imprezy, ale Rene nie balangował. René Favaloro jako pierwszy wszczepił by passy. Wszystkiego najlepszego profesorze. Pamiętać o przeszłości, mieć plamy planów na przyszłość, ale żyć dzisiaj, bo wczoraj już nie ma, a jutro może nie nadejść. Nigdy.

2 myśli na temat “[559]. Się tłoczy to czy to się toczy to tam to znam, znam mniemam, że mam, a ,może mnożę nie mam.

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s