[510]. …

…Dobrze Was widzieć w już nie tak nowym, może i nowym, ale już nadgryzionym (nieco) zębem (czasu) roku.

Lista książek do przeczytania, do posłuchania, do zobaczenia zrobiona. I już nawet jedna, czy dwie pozycje, skreślona, więc jesteśmy na dobrym tropie. Chcę przeczytać w tym roku mniej, o wiele mniej, niż to miało miejsce w dwóch poprzednich latach. Mogą być dania ze zdań dłuższe. I treściwe bardziej. Może, a morze, wiadomo w każdej fali odrobina… Nadziei na surfing. I orzeźwienia, nie mydlić z o- lub wy-trzeźwieniem….

Tropyw trpy (albo odwrot_nie). Ekskursje w dyskusje. Nadal będą gościły i mieściły się na tym blogu. Życzę  wszystkiego zaczytanego, zasłuchanego, aby życie płynęło jak z nut, które same/ sami napisaliście. Wytchnienia i uważności. Pamiętacie Medytującego Filozofa Rembrandta, olej na desce, Luwr, Paryż takiego światła, które wpada, wtedy kiedy trzeba, i schodów zwiastujących podróż. Do tego np podkład muzyczny pierwszy z brzegu: Through the Fire a niech będzie trochę popu, chociaż to mnich, a nie pop, może ma i słuchawki… Pewnie odpoczywa przyszedł ledwie z treningu z trenerem personalnym… Tym, albo tamtym. A może wsłuchuje się w bulgoty bardziej świata niż tła? Niemniej, najlepszego, spełnionego i pięknego.

[ The Philosopher in Meditation
Rembrandt, Paryż, Luwr, olej na desce, źródło]

2 myśli na temat “[510]. …

    1. Dobre, a jakie prawdziwe! A może to uciecha życia pomimo… ?Znane Motto NFZ: Czas leczy rany.A wiem, jest jeszcze obrazek pana/pani z kosą w czarnym kapturze z takim podpisem „Chwalę sobie współpracę z NFZ”… Nie wiem…

      Polubione przez 1 osoba

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s