[440].W(y)pis (informacyjny).

 

Czy wiecie co się szykuje? Chociaż… Podatek od linków, poważnie. Może warto przysiąść i po… Poczytać?Jeśli tak, to podaję sznurki. Właśnie. A może już czytałyście, czytaliście? A Co na ten temat sądzicie? Może Warto się zainteresować? Jeśli tak, to liczę na dyskusję, jeśli to to poszperajcie trochę w internetach i także na nią liczę, raz, dwa, trzy, osiem.

***

Na razie, czyli przynajmniej przez miesiąc do 26 lipca zawieszam publikowanie w czwartek i/ lub poniedziałek. Oczywiście będziemy się spotykać, tyle, że nie regularnie, może to być środa, piątek, czy dzień inny. Wiem, wiem, że czytacie, to świetnie, że komentujecie, zaglądacie i przybijacie wirtualne piątki. I inne dni tygodnia, to znaczy nie tylko piątki w piątki, ech… Oczywiście, będę pisać. I dłuugo i krótko (tak jak tu) i mam wrażenie, nadzieję, że w sam raz. Na raz. I naraz.  Zaglądajcie.  Bo będzie klika gorrących tematów, ależ te upały…  Nie raz, nie dwa, zresztą, po co ta arytmetyka. Lepiej podrzucić kilka ciekawostek.

Pierwszy termometr do mierzenia temperatury ciała człowieka był podobno wypełniony brandy.  I można go było sobie wetknąć w… No mniejsza z tym. Mogłabym jeszcze napisać, że… Kosmos, dieta, i inne kwiatki, ale może kiedy indziej? Czarna dziura, to miejsce, w którym zawodzi fizyka newtonowska jak i kwantowa, i nie chodzi o to, że fałszuje jak śpiewa, czy o wycie, sami, same wiecie gdzie ta ścieżka wiedzie. Sama koncepcja czarnej dż powstała gdzieś około dwieście lat temu, ale dlatego, że osoby zajmujące się nauką, nie mogły uwspólnić tym, jaka jest natura światła, czy cząstka, czy fala (bzdrong: dzisiaj już wiemy, że posiada naturę dwois, czyli tą i).  Niektóre koncepcje powracają, wywracając rzeczy oczywistość. Podobno już Galileusz miał zaobserwować niebieskiego olbrzyma ale to Gale uznaje się za odkrywcę Neptuna. Ale to nie jest ani koniec, ani początek bo na początku było przeczucie i wiara i tablice astronomiczne i orbita Urana, przez innego naukowca, potem dopiero obliczenia orbit, i dopiero obserwacja przez teleskopy, wyścig do  miana tego pierwszego co zaobserwował był, ale o tym, już kiedy indziej, z nazwiskami, datami, i innymi smaczkami i znaczkami.Nigdzie nie znikam. Rozpływam się W uuu pale. Pale to jednak zostawię w spokoju nie świetnym, ani świętym, tym bardziej, lecz można by było z nich wystrugać, nie, nie bałwana, ale np takiego Oscara, podobno właśnie ta statuetka kojarzona, i słusznie, z przemysłem filmowym, była wykonana po drugiej wojnie światowej właśnie z tegoż surowca. No dobrz.E Eeee, kończę w(y)pis informacyjny. Archi _Valium poleca się serdecznie ku wrzeniu,wejrzeniu weń,

2 myśli na temat “[440].W(y)pis (informacyjny).

 1. Brandy w…? To chyba skutecznie zwiększało temperaturę 😉 Ja się staram publikować we wtorki i czwartki, ale ostatnio harmonogram ten też mi się sypie intensywnie. Nie jest jednak aż tak źle, bo trzymam się dwóch wpisów tygodniowo.

  Polubienie

  1. W tym co miało być wskaźnikiem, czyli tam gdzie potem była rtęć.
   W przyszłości będę chciała publikować w czwartki i poniedziałki, albo w czwartki lub poniedziałki. Myślę, że powrócę do tego co było na początku.
   I nie chodzi o chaos. 🙂
   Gratuluję częstotliwości. O co chodzi z Big bookiem?

   Polubienie

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s