[417+1]. Ogłoszenia (dwa).

Nie ukrywajmy tego, bo i po co, i dlaczego? Poprzedni wpis, nie przypadł Wam do gustu, zero komentarzy, cóż nie chcecie wypisów z książek, więc ich nie będzie. Przynajmniej na razie. Chociaż nie wykluczam, że się to zmieni, mieni, ni? Ale dziękuję za wszystkie cztery polubienia. Fajnie gdyby osoba przybijająca piątkę napisała, dlaczego, bo to taki ciepły gest podniesiony do potęgi. Niebanalny, prosty i serdeczny.  I za wszystkie takie, baaardzo dziękuję. Z seducha. Jeśli jednak chcecie podzielić się własnymi lekturami, jak i przeczytać to co ja podczytuje tu, albo tam- czy tu, czy jeszcze tam, czytam, dajcie znać.

Tu i ówdzie dochodzą mnie głosy, że warto by było napisać cykl arytułoporad jak dysponować własnym czasem, żeby sprawnie i wydajnie się poruszać w tym gąszczu. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany, zainteresowana takowym, to napisz proszę,w komentarzach. Mogę podzielić się swoim doświadczeniem, w jaki sposób ja podchodziłam do tego tematu, jak się z nim zmagałam, a potem w jaki sposób sobie to ułożyłam, tak, że działa, ale uprzedzam,będzie to wymagało zaangażowania, Twojego. Niemniej, jeśli jest to dla Ciebie temat ważny, warto.

Pozdrawiam, życząc miłego weekendu. Wiem, wiem, to nie poniedziałek, ani czwartek, ponieważ jednak wiosna, ciepło i od czasu, do czasu, warto coś zrobić in!aczej 🙂 Taki niepodziewajek, a co? 🙂.

 

 

2 myśli na temat “[417+1]. Ogłoszenia (dwa).

  1. Nie chwalę się – bo lekko od 4 miesięcy próbuję przebrnąć przez „To” Kinga. Straszna grafomania, ale szkoda było przerwać skoro już się zaczęło.

    Artykułoporady zawsze w cenie.

    Polubienie

    1. Cześć, smacznego czytania i komentowania rozgość się. A napiszę, Ci, że mam problem z tym, by przerwać lekturę, ale uczę się tego, idzie opornie, ale do przodu (nomen omen). To prawo zainwestowanych kosztów. Czy dalej byś się wspinał na drabinę, jesli wiedziałbyś, że podpiera złą ścianę, to znaczy, nie tą, na której Ci zależy? Takie pytanie sobie zadaję gdy mam wątpliwości, czy dalej brnąć w lekturę.Dzięki za komentarz! Miłego dnia. 🙂

      Polubienie

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s