[382].Rytm, albo jego brak. [Pytanie w piątek]

Pytania, które dzisiaj stawiam, i chciałabym byś był/a przy nich co najmniej przez tydzień [jeśli masz ochotę] są następujące?Czy ktoś/sia z nas lubi się męczyć? Zmęczyć? I czy zmęczenie zmęczeniu równe? Jaka jest jego natura? Czy psychofizyczne? Czy fizycznie, czy tylko psychologicznie? Czy jest ono różne czy równe znużeniu? Czy zmęczenie może być wyznacznikiem, czegoś pozytywnego? A jeśli tak, to czego? Możesz się podzielić refleksją fleksją refleksu, jak zawsze, w komentarzu.

#PytanieWPiątek.

 

[Daniel Waples, źródło nagrania].

4 myśli na temat “[382].Rytm, albo jego brak. [Pytanie w piątek]

 1. Lubię zmęczenie po dobrze wykonanej pracy, zmęczenie po przyjemnym wysiłku, ogólnie chyba, jeśli powód zmęczenia fajny, to i zmęczenie przyjemne:-)

  1. Ciekawy aspekt poruszyłaś. Bo zmęczenie zmęczeniu nie równe, to nie jest tak, że zrobimy milion pompek i męczymy się w jeden konkretny sposób. A Ty przy czym lubisz się zmęczyć? I czym dla Ciebie jest zmęczenie?

 2. Hang drums <3. Odrealność.

  Znużenie chyba jest z gruntu negatywne. Zmęczenie niekoniecznie. Ja tam lubię, choć raczej fizycznie, kiedy reszta wciąż działa. Przy psychicznym reszta się wyłącza, a ciało chce działać – to gorzej.

  1. 🙂
   Chociaż, są sytuacje, kiedy to mózg się uczy i wtedy odczuwamy to jako zmęczenie psychicznie. Zmęczenie czysto fizycznej natury, daje też poczucie, że coś się zrobiło. 🙂 Pozdrawiam!

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s