[301].[…].

TeleGram. MonoDram. Nie monodream.

Świat[ł]a wrzenie.  Tęsknota za hopperowską przeźroczystością. Spokojem na wierzchu skóry.Zmierzwione myśli neuron_óff[?]/./.. Myślenie mylenie mydlenie pełne błędów orto gra Graficznich.Zim[i_]nnych granicznych py_t[a/]oń i  snów. Metodycznych i medycznych. Trzeszczy rzeczyOCZYwistość ma wielkie gałki. POkrętła znaków i znamion imion. Głęboki wdech nie pomaga na rozgorączkowane zza_s[t]sanie treści. Mdłości miłości co wszystko wyp[r]ac[s]za. Trzewia świata nie znają czujności, czułości… Lekcje anatomii, autonomii? Astronomii. Świat{tła} i jego tła. Znaki poszczególne. Lato pękło. Szk[ł]o[ło] szkiełko i oko nie pomogło. Klej i kolejdoskop [o!]błędu. Metodologia, metrologia, [al]chemia [pat][w]rzenia.Adres meldunkowy spokój. Przed[s]pokój.

[Droga do Marine Edward Hopper – artchive.com, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2348472, źródło zdjęcia- Wikipedia].

7 myśli na temat “[301].[…].

     1. W sumie, to zależy od obrazu. Niektóre jego obrazy mnie uspokajają, większość w sumie – jest w nich coś kojącego. A niektóre nie, mimo że niby światło podobne, sceneria też.
      Pisz, pisz, chętnie poczytam. 😀

      Polubione przez 2 ludzi

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s