209. A jednak!

A jednak się wzrusza czcionka, śniegiem przyprósza (albo i nie) i pojawia wpis nowy. Świeży, nie śmigany, nie czytany, wróć nie komentowany, wróć… Znaczy zostań. I przeczytaj. Aj. Znaczy, że mróz? Jednak, nie.

Niby mnie nie ma, uskuteczniam nieobecność, wróć… Niby odpoczywam od blogu, ale przecież kto choć raz w życiu zdecydował/a się na prowadzenie, czy lepiej, udzielanie [się] w takim miejscu, regularnie i konsekwentnie, wie, że nie ma tak łatwo. Pewnie teraz (teraz -zaraz, albo zaraz -potem) wyruszacie na bal/ domówkę/wędrówkę/ posiadówkę tudzież zabawę inną…Gdziekolwiek jesteście…

Dziękuję Wam: to jest Każdej i Każdemu z osobna,  za wspólnie spędzony rok (słowo spędzić nie ma nic wspólnego z przeganianiem, wypędzaniem i [wy]ganianiem). Ten wyczytany i skomentowany, ten- ocieplony Dobrymi Słowami, spostrzeżeniami, radościami, [za]dumami.

♠♠ ♠♠ ♠♠

 

Jeśli tu jesteś, a jesteś niezaprzeczalnie (Trawestując powiedzenie: Czytam więc jestem), nie zależnie czy tu, czy tam, czytasz. To z dużym prawdopodobieństwem zamierzasz albo blogujesz, blogowałaś/ blogowałeś, albo będziesz blogować. Życzę Ci więc Inspiracji, rozmówczyń i rozmówców zaangażowanych, przyjaznych i dyskutujących, niekoniecznie wyrażających to samo zdanie, ale potrafiących spojrzeć w tym samym kierunku. Jeśli krytyki to wnoszącej i wspierającej, na zasadzie prawidłowo udzielonej informacji zwrotnej. (Uff). Niech Ci tematów nigdy nie zabraknie i czcionka lekką będzie. No i oczywiście poczucia [c]humoru (humor nie ma nic wspólnego ze średniowiecznymi płynami… Zestrojonymi, wystrojonymi wróć!  Ustrojowymi).  No i świetniej muzyki! Niech Twój krok wyznacza rytm wewnętrznego bębna.

Życzę Ci Czasu. Tak tego Ci życzę Czasu spędzonego (spędzenie nie ma nic wspólnego z przegnaniem, wygnaniem) przeżytego z Bliskimi i Dalekimi (ale ważnymi) Bliźnimi.  A co!

Życzę Ci Miłości, Wiary i Nadziei (niezależnie od tego  w jaki sposób rozłożysz akcenty). Nie tylko mów, ale rozmów (nie chodzi o rozmówienie się z Kimkolwiek).

Życzę Ci spokoju, który panuje w górskich samotniach, byś mógł i mogła usłyszeć Siebie i Świat. I odwagi, możliwości i uwagi podążania za tym Głosem, który szepce Ci do serca opowieści o wspaniałym życiu. Twoim.

Życzę Ci by każda pogoda była dobra, zwłaszcza pogoda ducha (i ciała).

I na koniec, a w zasadzie na Początek (nie tylko Nowego Roku) nie tylko szukania, ale znajdowania odpowiedzi na pytania...

[Marek Grechuta, Dni, których jeszcze nie znamy].

 

Do przeczytania, skomentowania, dyskutowania w  nie Nowym  już wtedy Roku, ale nadgryzionym jeśli nie zębem czasu, to żuchwą czcionki, takie oto żuchwałe [po/przed/ w trackie, takcie]równanie mi się urodziło,a co.Nie nowym, ale nie przeżutym, znaczy, jeszcze nie przeżytym, znaczy, w całości. Znaczy, mam na myśli brak ości i cało 🙂 O o o oooo.  Zwał(a) jak zwał(a), czyli już za chwileczkę, już za momencik! Blog z wpisami znacznie się kręcić.. Do przeczytania.

PS. , znaczy, ten, tego, tym, sknicie? 🙂

 

 

 

18 myśli na temat “209. A jednak!

  1. Dziękuję, zdrowia, serdeczności,podróży, ciekawych spotkań, y słowem: inspiracji. I odrobiny wytchnienia:czasu dla Siebie, tak by smakowac kawę niespiesznie.
   przesyłam ciepłe myśli.:)

   Polubienie

 1. Dziękuję za życzenia – bo czasu mi trzeba – przerabiać natłoku informacji i odsiewać nieważne – właśnie czas jest potrzebny. A czas u Ciebie się nie marnuje. Pozdrawiam i Najlepszego Nowego Roku!

  Polubione przez 1 osoba

  1. Czy mi się wydaje, czy to pierwszy komentarz Twój na blogu?
   To (oficjalnie) witam, dobrego czytania i komentowania. 🙂 Niech Ci czcionka lekką będzie 🙂

   Ad vocem:
   To chyba dobrze, i dobrze, że nie skiny… 🙂
   Spełnienia tego najważniejszego marzenia, które uśpione jest na dnie serca 🙂 I pysznych inspiracji. 🙂

   Polubione przez 1 osoba

Zapraszam do dyskusji :):

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s